• Advertisement
  • Advertisement

Prijava

Članova Online

Nema članova online
Trenutno je 2 gostiju na vezi

Janko u 1/4 finalu St. Peterburga PDF Štampaj E-pošta
(29 glasova)
Autor casper   
Cetvrtak, 23 Oktobar 2008

Janko Tipsarević se plasirao u četvrtfinale turnira u Sankt Peterburgu. Srpski teniser je u osmini finala bio bolji od 74. tenisera sveta Žeremija Šardija rezultatom 2:0 po setovima 6:4, 7:6.

 Janko Tipsarevic Tipsarevic je u prvom setu imao procenat prvog servisa ispod 50%, ali je imao realizaciju 11/11 na ubačen prvi servis. Realizacija drugog servisa bila je 50%. Janko je dva puta brejknuo svog protivnika, dok je jednom izgubio svoj servis. U drugom setu Tipsarević povećava procenat ubačenog prvog servisa na 63% uz realizaciju 22/29. Obe tenisera imala su prilike za brejk, Tipsarević jednu, dok je Francuz dva puta imao priliku da uzme servis nasem teniseru, ali drugi set je prošao bez brejkova. U trinaestom gemu, naš teniser je bio uspešniji i završio je meč rezultatom 7:3 u taj breku. .

Srpski teniser je do sada igrao tri puta sa Endijem Marijem a dva puta ga je pobedio. Britanac, koji je postavjen za prvog nosioca u Sankt Peterburgu, je u odličnoj formi ove sezone. Osvojio je dva turnira Masters serije (Sinsinati i Madrid) i igrao u finalu US Opena. Tipsarević i Gulbis su igrali ove godine u Mecu i Barseloni i skor je 1:1. Janko je predao meč u Barseloni, dok je u Francuskoj pre tri nedelje slavio u dva seta, rezultatom 6:4, 6:4.


SvetTenisa.net

Komentari
Dodaj noviPretraga
Kaja Administrator | 23-10-2008 09:59:48
ko god da bude protivnik u 1/4 finalu nece biti lako....mozda bolje da bude Marej, posto je Gulbis nize rangiran od Janka ....i onda fino dobije Mareja, dodje do 1/2 finala, Britancu skine malo bodova, cisto da ga udalji od Noleta, a onda ni prva ATP titula nije daleko

jel' da sam se malo zaletela? mrzi me vise da budem oprezna....citam Zhanine poruke kako je uvek pozitivna, to mi se veoma dopada, pa sam resila i ja od sada tako!!!

'ajmo Jankooooooo!!!!!!!!!!
GoranSD Registered | 23-10-2008 10:08:56
To Kajo!
Nije lako biti optimista kad je Janko u pitanju ali svakako treba biti pozitivan.
Ja sam nešto slično napisao pre par nedelja i ništa.Ali će valjda sad biti nešto.
tesicg Registered | 24-10-2008 06:02:02
Браво Јанко!

Ево једне песме за Јанкову победу:

Darkwood Dub - Čigra

Pored vatre, ispod zida
Kakva se to igra igra?
Neko negde dugo čeka
Neko negde budan sanja
Neko negde nekog poznaje
Neko negde ne nedostaje
Samo tako, samo hrabro
Samo tako tako je, ponovo
Samo hrabro tako je, samo tako
Na jednom mestu
Izvan grada
U senci hrasta neko spava
Kako spava tako i sanja
Svaki otkucaj srca je nada
Srešćemo se jednog dana
Samo tako tako je
ponovo, bravo!

И ја кажем - Само тако, тако је, поново, браво!

Andrej_S Registered | 23-10-2008 12:31:39
Protiv Mareja nema ni minimum sansi. Taj lik igra tenis sa nevjerovatnom lakocom i minimalnim utroskom energije.Posjeduje prefinjenu tehniku.
Volio bih da grijesim.
Zhana Registered | 23-10-2008 12:34:51
Hvala Kajo. To ide uzajamno. Tvoji tekstovi me inspirissu possto raspolazess sa mnogo visse informacija od mene. Osim toga ti i Dorccolac motivissete mnmoge od nas da ucestvujemo u ovoj po meni edukativnoj, kreativnoj i generalno odlicnoj komunikaciji.I ssto da ne , sreccno Janku sutra protiv Mareja. Bilo bi fantasticno da osveti Noleta i Viktora i da pri tom dodje do zasluzzenog pehara.
Zo_NS Registered | 23-10-2008 13:57:06
Ja sam uvek optimista Samo napred Janko!!!
OnaOvde Registered | 23-10-2008 17:18:15
Ma verujem ja u Janka, jos samo on da pocne da veruje u sebe . Ajmooo Jankela!
Samo registrovani korisnici mogu da pišu komentare!
 
< Prethodno   Sledeće >